اجرای بتن استامپی ( بتن دکوراتیو - بتن منقش )

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اجرای کف یکی از مهم ترین قسمت های محوطه سازی می باشد. معمولا کفپوش های استفاده شده در محوطه سازی بعد از گذشت زمان دچار شکست ، ترک خوردگی و جدا شدگی می گردند. از همین رو انتخاب کفپوش مناسب ضمن حفظ سرمایه ، از ترمیم های بعدی نیز جلوگیری می کند.

از موارد مهم در انتخاب کفپوش مناسب مقاومت ،سختی ، دوام و زیبایی است. که در زیر توضیح مختصری در این موارد آورده شده است.

  • مقاومت و سختی کفپوش :کفپوش باید دارای استحکام و سختی لازم باشد تا بارهای وارده ناشی از تردد بر روی آن راتحمل نموده و سطح آن ساییده نشده و به مرور زمان از بین نرود.
  • دوام کفپوش : با توجه به اینکه کف اجرا شده  در فضای باز قرار دارد  ، کفپوش باید در مقابل شرایط آب و هوایی متفاوت مقاوم باشد.
  • زیبایی کفپوش : طرح و رنگ کف در زیبایی محوطه تاثیر زیادی دارد. 

کفپوش بتن دکوراتیو که در بازار با نام های دیگر مثل بتن استامپی و بتن منقش نیز شناخته می شود یکی از کفپوش هایی است که در بسیاری از ویلاها و محوطه مجتمع های مسکونی اجرا می گردد. بتن استامپی در واقع بتن تقویت شده است که مقاومت بسیار بالایی دارد و می توان سطح آن را با طرح ها و رنگ های متنوعی اجرا کرد. در اجرای بتن استامپی از افزودنی ها جهت بالا بردن مقاومت بتن استفاده می گردد و سطح بتن استامپی نیز با  مواد سخت کننده پوشش داده می شود. 

بتن استامپی به صورت یکپارچه اجرا شده و مانند کفپوش های دیگر بعد از گذشت زمان ، لق نشده و معایبی نظیر ترک و شکستگی در آن پدید نمی آید. 

 

بتن استامپی کفپوشی مناسب جهت اجرای کف پیاده راه و مسیر تردد سبک ماشین در ویلاها ، محوطه مجتمع های مسکونی ، مناطق شمالی و جنوبی کشور می باشد. با جرای بتن استامپی می توان ضمن انتخاب طرح و رنگ دلخواه ، از دوام و استحکام آن نیز مطمئن بود.

صنایع شیمیایی ژیکاوا با دارا بودن تیم های متخصص اجرایی آمادگی دارد تا بتن استامپی را با بهترین کیفیت و طرح و رنگ مورد نظر شما اجرا نماید. 

کارشناسان ژیکاوا آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

جهت اطلاعات فنی محصول روی بتن استامپی کلیک نمایید.  

خواندن 1791 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 10:11

ارسال نظر