اجرای ملات ترازکننده کف(ژیکاسل)

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در ساخنمان تراز نمودن کف ها اهمیت زیادی دارد. زیرا در صورت تراز بودن کف کار می توان پارکت ، سنگ یا سرامیک را با دقت و سرعت بالایی نصب نمود. ملات خودتراز ژیکاسل پس از ریخته شدن جاری شده و در تراز افقی قرار می گیرد(این ملات خاصیت روانی بسیار بالایی دارد) و چسبندگی زیادی به کف کار دارد و مقاوم در برابر سایش است. 

 

جهت اجرای  ملات خودتراز ژیکاسل،  بهتر است محیط دور کار را یونولیت با ارتفاع مورد نظر قرار دهید. سطح کار را با یک لایه نازک چسب بتن بپوشانید .  پودر ژیکاسل(ملات خودتراز) را به آب مخلوط نمائید.  ملات خودتراز را روی سطح ریخته و با تی لاستیکی پخش نمائید. پس از ریختن  و پخش کردن ملات خودتراز ژیکاسل،  غلطک سوزنی شکل را بر روی ملات کشیده تا اگر هوایی وجود دارد از آن خارج گردد. ضریب مصرف ملات خودتراز ژیکاسل 1/5 تا 2 کیلوگرم در متر مربع به ازای هر یک میلیمتر ضخامت است. البته توصیه می گردد حداقل ضخامت ملات تراز کننده کف (ژیکاسل)  کمتر از 7 میلیمتر نباشد .با گذشت 24 ساعت پس از اجرای ملات خودتراز ژیکاسل ، رطوبت آن به زیر 3% کاهش یافته و می توان پارکت را بر روی آن نصب کرد . و  سرامیک را نیز می توان 5 ساعت پس از اجرای ملات خودتراز ژیکاسل نصب نمود.

استفاده از ملات تراز کننده کف (ملات خودتراز ژیکاسل) نیازی به کیورینگ ندارد.با استفاده از ملات خودتراز می توان در زمان کوتاه و با دقت بالایی کف ساختمان را تراز نمود.

در زیر تعدادی عکس از اجرای ملات تراز کننده کف ژیکاسل آورده شده است.

سطح نهایی تمام شده نیز در عکس های زیر نشان داده شده است.

جهت مشاهده مشخصات فنی این محصول می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و یا از منوی بالای سایت آن را دانلود کنید.

مشخصات فنی ملات تراز کننده کف ژیکاسل

اجرای ملات خودتراز کف یکی از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه می باشد و کارشناسان ژیکاوا آماده پاسخگویی به سوالات فنی شما می باشند.

ژیکاوا پیشرو در ارائه جدیدترین فناوری های مواد شیمیایی ساختمان در ایران

خواندن 6292 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 31 مرداد 1397 ساعت 21:29

ارسال نظر