بتونه ژیکافیلر

بتونه خوب باید در برابر شرایط جوی و رطوبت مقاوم بوده و چسبندگی زیادی به سطح کار داشته باشد. همچنین پوشش بالا و کارپذیری راحت و آسان بتونه از مشخصات بتونه خوب می باشد.

ژیکافیلر بتونه بسیار ریز دانه پایه سیمانی است که با رزین های پلیمری و مواد شیمیایی مختلف تقویت گردیده است. از بتونه ژیکافیلر جهت از بین بردن ناصافی ها و خلل و فرج سطح زیر کار در سقف و دیوار استفاده می شود. با اجرای بتونه بر روی سطح  کار ، سطحی صاف ایجاد گردیده که مناسب رنگ آمیزی است و بدلیل صافی سطح کار ، میزان مصرف رنگ حداقل می گردد. بتونه ژیکافیلر نسبت به بتونه های سنتی پایه گچی و روغنی مزایای زیادی دارد و پس از اعمال بر سطح کار ، کاملا به زیر کار چسبیده و از آن جدا نمی گردد.  بتونه ژیکاوا را می توان بر روی سطوح سیمانی ، گچی ، آجری و بلوک های سبک در داخل و خارج ساختمان استفاده نمود. ژیکافیلر در دو رنگ سفید و خاکتری عرضه می گردد.

روش مصرف بتونه ژیکافیلر : 

سطح کار باید مرطوب گردد و هرگونه قطعات سست و لق ، چربی و روغن از روی آن تمیز گردد. بسته به غلظت مورد نیاز ، آب به بتونه اضافه نمایید و کاملا مخلوط نمایید. کمی صبر کنید تا افزودنی ها فعال گردد سپس با کاردک و لیسه در محل مورد نظر اعمال نمایید. پس از خشک شدن بتونه، سطح کار را در چند نوبت آب دهید. آبدهی استحکام و دوام کار را زیاد می کند.

جهت مشاهده نحوه اجرای محصول بتونه ژیکافیلر اینجا کلیک کنید.

 

 

ارسال نظر