پنج شنبه, 18 بهمن 1397 ساعت 05:21

فوق روان کننده پودری ژیکاپلاست

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فوق روان کننده پودری ژیکاپلاست ZPNP-570

فوق روان کننده پودری بر پایه پلی کربوکسیلات تقویت شده که توانایی بالای کاهش آب ، بهبود شاخص های مکانیکی و دوامی دارد.

این ماده یک فوق روان کننده مناسب جهت ساخت محصولات پودری پایه سیمانی است و جایگزین مناسبی برای محصولات مشابه وارداتی می باشد.

موارد مصرف فوق روان کننده پودری ژیکاپلاست ZPNP - 570 : 

  • گروت های بدون انقباض
  • ملات های خود تراز
  • چسب کاشی
  • ملات های تزریقی
  • ملات های تعمیراتی 
  • پودر بند کشی

مزایای فوق روان کننده پودری : کاهش شدید نسبت آب به سیمان  ، افزایش اسلامپ زیاد ، افزایش مقاومت فشاری در تمام سنین ، کاهش شوره زدگی ، بهبود قوام ملات ها ، افزایش کارپذیری ، افزایش روانی بدون جداشدگی و آب انداختگی ، کنترل هوازائی کم

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی

رنگ سفید
حالت فیزیکی پودری
وزن حجمی gr/cm3 0/4-0/6
یون کلراید ندارد
درصد رطوبت طبق استاندارد 7-8117 0/5 درصد
PH محلول 20% در 20 درجه سانتیگراد 5
بسته بندی کیسه پلاستیکی 10 کیلویی
میزان مصرف از 0/08 الی 0/8 درصد وزن مواد سیمان
زمان مصرف حداقل یکسال و پس از آن با انجام آژمایش

انبارش : در بسته بندی اصلی در دمای کمتر از 40 درجه سانتیگراد دور از رطوبت و در محیط بسته با تهویه مناسب

توصیه ایمنی:

به استاندارد 12325 ، آیین نامه کار ، سلامت و ایمنی در محیط کار با نانو مواد مراجعه گردد.

 

ژیکاوا ، پیشرو در ارائه جدیدترین مواد نوین ساختمانی

 

خواندن 263 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

روان کننده بتن و دیگر افزودنی ها

روان کننده بتن ، جسب کاشی ، انواع افزودنی های بتن در ساختمان سازی، گروت ، چسب بتن و غیره از دسته محصولات صنایع شیمیایی ژیکاوا می باشد. به طور کلی در دهه های اخیر، به علت پیشرفتی که در حوزه فناوری شاهد بوده ایم، انواع مختلفی از افزودنی های بتن تولید و به کار گرفته شده اند. این عامل در راستای دستیابی به سولت اجرا، صرفه جویی در به کارگیری از منابع انسانی و مصرف انرژی کمتر حرکت می کند. در زمینه نیازهای اجرایی و فنی در صنعت ساختمان، اکتشاف، ایجاد و استفاده از افزودنی های بتن در انواع جدید صورت می گیرد. این مواد علاوه بر کاربردی که در سهولت بخشیدن به فعالیت های اجرایی ساختمان دارند، باعث بهره برداری از امتیازات جدید فنی در بتن شده که دستیابی به آن با روش های متداول تقریبا غیر ممکن و غیر اقتصادی است. روان کننده بتن و دیگر افزودنی های بتن، که شامل حباب ساز، و زودگیرکننده و دیرگیر کننده می شود در اوایل قرن 20 اختراع و تولید شدند. واضح است زمانی که این مواد در ایجاد سنگدانه های کارخانه سیمان، یا در زمان تامین آب در محصول نهایی یا اولیه به کار گرفته شوند، آن گاه در مجموعه افزودنی ها نمی گنجند و با نام افزونه یا مضاف نامیده می شوند. همچنین نام افزودنی ها به موادی که جهت پوشش دهی سطحی در بتن یا جسبندن بتن ها به کار می رود، اطلاق نمی شود. همچنین دسته ای از مواد جهت درزگیری بتن ها به کار می روند، که در دسته افزودنی ها قرار نمی گیرند. روان کننده بتن و دیگر انواع افزودنی های بتن، نقش ایجاد تغییرات در ساختار بتن را بر عهده دارند. این موضوع علاوه بر اینکه از طرف ایین نامه ها و استانداردها مورد توجه قرار می گیرد، بلکه از دید فرهنگ به کارگیری از بتن، توسط مفاهیم و استانداردهای از پیش مشخص شده، دسته بندی می شود.  شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین مواد مورد نیاز در صنعت ساختمان را از این مجموعه تهیه نمایید. در این میان، انواع مختلفی از این محصولات را ارائه می دهیم که می توانید بنا به نیاز خود با قیمتی بسیار عالی خریداری نمایید. به عنوان مثال روان کننده بتن به انواع مختلفی تقسیم می شود. روان کننده بتن معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده در این دسته جای می گیرند.

Main Menu

Main Menu