ملات ضد اسیدی

ملات ضد اسید بر پایه سیلیکات جهت نصب و بندکشی کاشی و آجر ضد اسید

ملات ضد اسید یک محصول دو جزئی (پودر و مایع) می باشد که جهت نصب و بندکشی کاشی ضد اسیدی در محیط های اسیدی به کار می رود.  این ملات علاوه بر استحکام مکانیکی و چسبندگی فوق العاده در مقابل کلیه اسید ها (به استثنای اسید فلوئیدریک ) در هر غلظتی مقاوم می باشد. علاوه بر آن تا دمای 900 درجه سانتیگراد نیز پایدار می باشد. این محصول در مقابل آب نیز مقاوم است.

 

مشخصات فیزیکی :

وزن مخصوص 2g/cm2
مقاومت فشاری 40N/mm2
مقاومت کششی 8N/mm2
ضریب انتقال حرارتی 2.4w/m.k
ضریب انبساط حرارتی 10*2.2   
مدول الاستیسیته 9000N/mm2
مقاومت چسبندگی به سرامیک 1.5N/mm2
حداقل و حداکثر درجه حرارت محیط در زمان اجرا 40-5 درجه سانتیگراد
حداکثر تحمل حرارت در مرحله سرویس  900 درجه سانتیگراد
مدت زمان قابل مصرف بودن ملات پس از اختلاط 50 دقیقه
زمان خشک شدن اولیه 4 ساعت
زمان خشک شدن کامل جهت بارگذاری شیمیایی 7 روز
نسبت اختلاط وزنی دو جز پودر3-2.5قسمت  - مایع 1 قسمت
مصرف ملات در نصب هر متر مربع کاشی و بندکشی 13kg/m2 با احتساب 5 میلیمتر ضخامت لایه بستر و 5 میلیمتر فاصله درزها
ضخامت مجاز لایه بستر حداقل 5 میلیمتر- حداکثر 15 میلیمتر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

روان کننده بتن و دیگر افزودنی ها

روان کننده بتن ، جسب کاشی ، انواع افزودنی های بتن در ساختمان سازی، گروت ، چسب بتن و غیره از دسته محصولات صنایع شیمیایی ژیکاوا می باشد. به طور کلی در دهه های اخیر، به علت پیشرفتی که در حوزه فناوری شاهد بوده ایم، انواع مختلفی از افزودنی های بتن تولید و به کار گرفته شده اند. این عامل در راستای دستیابی به سولت اجرا، صرفه جویی در به کارگیری از منابع انسانی و مصرف انرژی کمتر حرکت می کند. در زمینه نیازهای اجرایی و فنی در صنعت ساختمان، اکتشاف، ایجاد و استفاده از افزودنی های بتن در انواع جدید صورت می گیرد. این مواد علاوه بر کاربردی که در سهولت بخشیدن به فعالیت های اجرایی ساختمان دارند، باعث بهره برداری از امتیازات جدید فنی در بتن شده که دستیابی به آن با روش های متداول تقریبا غیر ممکن و غیر اقتصادی است. روان کننده بتن و دیگر افزودنی های بتن، که شامل حباب ساز، و زودگیرکننده و دیرگیر کننده می شود در اوایل قرن 20 اختراع و تولید شدند. واضح است زمانی که این مواد در ایجاد سنگدانه های کارخانه سیمان، یا در زمان تامین آب در محصول نهایی یا اولیه به کار گرفته شوند، آن گاه در مجموعه افزودنی ها نمی گنجند و با نام افزونه یا مضاف نامیده می شوند. همچنین نام افزودنی ها به موادی که جهت پوشش دهی سطحی در بتن یا جسبندن بتن ها به کار می رود، اطلاق نمی شود. همچنین دسته ای از مواد جهت درزگیری بتن ها به کار می روند، که در دسته افزودنی ها قرار نمی گیرند. روان کننده بتن و دیگر انواع افزودنی های بتن، نقش ایجاد تغییرات در ساختار بتن را بر عهده دارند. این موضوع علاوه بر اینکه از طرف ایین نامه ها و استانداردها مورد توجه قرار می گیرد، بلکه از دید فرهنگ به کارگیری از بتن، توسط مفاهیم و استانداردهای از پیش مشخص شده، دسته بندی می شود.  شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین مواد مورد نیاز در صنعت ساختمان را از این مجموعه تهیه نمایید. در این میان، انواع مختلفی از این محصولات را ارائه می دهیم که می توانید بنا به نیاز خود با قیمتی بسیار عالی خریداری نمایید. به عنوان مثال روان کننده بتن به انواع مختلفی تقسیم می شود. روان کننده بتن معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده در این دسته جای می گیرند.

روان کننده بتن در ژیکاوا

گروت , چسب کاشی , روان کننده بتن |ژیکاوا : اگر به دنبال بهترین و مرغوب ترین افزودنی های بتن هستید، درست آمده اید. مجموعه صنایع شیمیایی ژیکاوا ارائه دهنده مرغوبترین و نازل ترین قیمت محصولات است. روان کننده بتن ، گروت ، چسب کاشی از جمله محصولات ما می باشد.

خدمات ما

ژیکابام

افزودنی های بتن

مواد کمکی و چسب های ساختمانی

پوشش ها ماستیک ها و عایق ها

آدرس: تهران - جاده مخصوص , شهرک آزادی , بلوار ولی عصر , بلوار نبی اکرم , پلاک 12

تلفن تماس :  44705594-021

موبایل :  09128480627 - 09128480629

ایمیل : info@zhikavaco.com

فکس : 44705594-021

وب سایت :www.zhikavaco.com