ژیکاسل

 

 

 ژيكاسل(ملات خودتراز)

درساختمان ها تراز کردن کف یکی از موضوعات مهم بوده به طوری که این کار باعث بالا رفتن سرعت و دقت در نصب سرامیک, سنگ یا پارکت با هزینه های پایین تر و مصرف چسب کمتر می گردد. پارکت های جدید ( از جنس مواد آلی) که بر روی سطح تراز نصب می شود باعث از بین رفتن صدای ناهنجار راه رفتن روی آن می گردد.

محصول ژیکاسل(ملات خودتراز) دارای خاصیت روانی زیادی بوده که مشابه مایعات , پس از ریخته شدن روی کف روان شده و در یک تراز افقی قرار می گیرد(خود تراز) . از فواید استفاده از  ملات خودتراز می توان به کم شدن زمان اجرا, نیروی انسانی ,مواد مصرفی و در نهایت کاهش هزینه های اجرا اشاره کرد.  ملات خودتراز ژیکاسل با داشتن رزین های چسبنده آلی دارای خاصیت روانی بالایی بوده  و چسبندگی زیادی به سطح کار دارد. همچنین در مقابل سایش مقاومت زیادی داشته و گرد و غبار کمتری تولید می کند.

روش و میزان مصرف:

سطح کار را تمیز نمائید. برای آماده نمودن ملات خودتراز 25 درصد وزن پودر, آب را در میکسر یا ظرف ریخته و پودر را به آب اضافه کنید. پودر را با آب مخلوط نموده تا ملاتی همگن بدست آید. ملات را روی سطح ریخته  و پخش نمائید. با تی لاستیکی ملات را جا به جا کنید تا نتیجه بهتری حاصل آید. ضریب مصرف ملات خودتراز به ازای هر یک میلیمتر ضخامت 1/5 الی 2 کیلوگرم در متر مربع است. جهت تردد روی ژیکاسل می توان پس از 24 ساعت تردد سبک و پس از 72 ساعت تردد سنگین داشته باشید.

 

ژیکاسل

  

:مشخصات فنی

 

پودرخاکستری رنگ

حالت فیزیکی

1/4 gr/cm3 

وزن مخصوص

کیسه های 25 کیلوگرمی

بسته بندی

 

 

 


 

 

 روان کننده بتن

ارسال نظر