کفپوش صنعتی

کفپوش صنعتی در واقع پوشش های ملاتی سیمانی بر روی کف هستند که در سوله های صنعتی ، کارخانه ها ، انبار های مختلف، فضاهای تعمیرگاهی ،سالن ها و مکان های ورزشی ، بیمارستان ها و خیلی دیگر از فضاهای مختلف بکار برده می شوند و هدف از بکار گیری این کفپوش ها مقاومت و کیفیت خوب کف سالن است که باعث میشود که عمل حرکت و حمل و نقل اعم از خودرو های بارگیری ، ابزار آلات ، ماشین آلاتها و حتی  انسان بر روی آن به راحتی صورت گیرد.

کفپوش صنعتی

در مکان های مختلف استفاده کنند کفپوش صنعتی اغلب دیده میشود که کفپوش بتنی استفاده شده است و این بتن دچار فرسودگی و خوردگی میشود و مشکلات فراوانی را در عبور و مرور از فضا بوجود می آورند ، بتن از  موادی بهره میگیرد که مقاومت آن برای کف فضاهای صنعتی مناسب نیست و همینطور دقت و عملکرد اجرا کننده آن هم اثر زیادی روی کار دارد در نتیجه با استفاده کردن از کفپوش صنعتی بجای کفپوش بتنی هم زیبایی را به فضای خود می آورید و هم طول عمر و همینطور مقاومت و استحکام کف رو چندین برابر افزایش میدهید.

کفپوش صنعتی ژیکا کف ملاتی سیمانی حاوی چند نوع سنگدانه سخت,پیگمنت های معدنی و افزودنیهای شیمیایی جهت بالابردن کار پذیری و مقاومت آن می باشد

کفپوش صنعتی ژیکاکف حاوی مواد هایی مانند سنگدانه های سخت ، افزودنی های شیمیای و پیگمنت معدنی  و ... میباشند که این فرمول با استفاده از تجربه چندین ساله مهندسین آلمانی شرکت WACKER حاصل شده است که بعد ازپ شت سر گذاشتن مراحل مختلف آزمایشات و تستینگ خروجی آن بصورت ماده شیمیایی بوجود آمده به نام  کفپوش صنعتی ژیکاکف که از مقاومت و استحکام فوق العاده نسبت به کفپوش های معمولی برخوردار است.

مزایای استفاده از کفپوش صنعتی (ژیکاکف):

کفپوش های صنعتی طیف بسیار وسیعی از مزایا را دارند که این امکان را برای ما فراهم می آورند که به منظور استفاده در مکان هایی که حجم ترافیک حرکتی بالایی دارند و نیاز به زیبایی و استحکام هم باشد میتوانیم از این پوشش های مفید استفاده کنیم .

  • بخاطر یک تکه بودن آن و نداشتن هیچ شیار و درزی از نفوذ و جاماندن میکروب و باکتری های مضر جلوگیری میکند
  • دارای ویژگی ضد لغزندگی است
  • مقاوم در برابر آتش سوزی و غیر قابل اشتعال میباشند
  • در مقابل ضربه و برخورد مقاوم هستند
  • مقاومت در برابر مواد های شیمیایی مانند ماده های حلال و اسیدها
  • در برایر ساییدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارند

کفپوش ژیکاکف

انواع کفپوش ها:

  • کفپوش های اپوکسی
  • کفپوش پلی یورتان
  • کفپوش های ملاتی سیمانی

روش و میزان مصرف:

ابتدا برای اجرای آن میتوانید از متخصصان ما که تجهیزات و تجربه کافی در اختیار دارند کمک بگیرید و اما در صورت در دسترس نبودن متخصص برای این کار مقداری پودر کفپوش ژیکاکف را بر روی بتن خیسی که  هنوز بصورت کامل خشک نشده است بپاشید و با ماله پروانه ای آن را پخش کنید.

_ مقدار  پودر ژیکاکف را در هر متر مربع به میزان 5 کیلوگرم استفاده کنید

_ در بتن کف باید از فوق روان کننده بتن و الیاف تقویتی استفاده کنید.

- بعد از چند روز میتوانید برای داشتن کف گرانیتی و موزائیکی آن را ساب بزنید

مشخصات فنی

بصورت پودری و در چند رنگ

حالت فیزیکی

1/5 gr/cm3

وزن مخصوص

بالاتر از  kg / cm2700

مقاومت فشاری

6-8 در مقیاس موس

مقدار سختی

بسته بندی 25 کیلوگرم

بسته بندی

 

استفاده از کفپوش صنعتی ژیکاکف اندکی سرمایه گذاری بیشتری را در ابتدای کار طلب می کند ولی از بسیاری از هزینه های سنگین تعمیرات در آینده پیشگیری خواهد کرد.

استفاده از این کفپوش ها ممکن است در ابتدا سرمایه مالی بیشتری را به خود اختصاص دهد اما این را در نظر داشته باشید که با استفاده از این کفپوش ها تمامی هزینه های تعمیرات و رفع خرابی ها را در آینده نخواهد داشت.

ژیکاکف

ارسال نظر