ژیکاکلین( چربی زدای قوی)

ژیکاکلین از ترکیب چند نوع مواد شوینده قوی و بدون استفاده از مواد حلال تولید می گردد. ژیکاکلین برای زدودن چربی و روغن که در عمق بتن نفوذ نموده و یا برطرف کردن چربی و روغن ریخته شده بر روی سطوح اپوکسی شده به کار می رود.

ژیکاکلین به صورت عمقی در مجاری موئین سطوح بتنی نفوذ نموده و روغن و چربی ها را به صورت قطرات میکرو به حالت امولسیون تبدیل و به سطح هدایت کرده و سپس با آب شستشو می گردد. 

ژیکاکلین به صورت کنسانتره تولید و در هنگام مصرف می توان آن را با آب رقیق و استفاده نمود.

 

موارد مصرف : 

  1. جهت ایجاد شرایط ایمنی و جلوگیری از لغزندگی و سر خوردن پرسنل برای سطوح بتنی که آلوده به روغن و چربی باشد. مانند سطوح کف تراشکاری ها ، انبار های قدیمی ، مکانیکی هاو تعویض روغنی ها، سالن های تولید و موارد مشابه
  2. جهت ایجاد شرایط فنی لازم جهت اجرای پوشش های پلیمری و بتنی در سطوحی که آلوده به چربی و روغن باشد. ( پوشش های پلیمری بر روی سطوح بتنی آلوده به روغن و چربی چسبندگی و اتصال لازم را نخواهد داشت)
  3. جهت تمیز کردن سطوح پوشش داده شده با روکش های پلیمری (اپوکسی و پلی اورتان)که به طور موضعی آلوده به روغن و چربی باشد.

مزایا :

  • فاقد حلال 
  • آماده مصرف
  • کاملا موثر و نفوذ پذیر
  • غیر قابل اشتعال
  • فعال در منافذ مویین بتن
  • مقرون به صرفه و اقتصادی

 

روش مصرف :

قطعات درشت چربی و روغن را از روی سطوح جمع آوری نمایید. سپس محصول ژیکاکلین را بر روی آن ریخته و پس از 20 دقیقه با برس دستی یا ماشین های نظافت برس دار روی سطوح بکشید تا زمانی که کف آلوده به چربی در سطح کار مشاهده شود ، سپس با آب شستشو نمایید.

در صورت آلودگی شدید و عمقی سطوح با چربی و روغن می تواتن ژیکاکلین را با آب مخلوط و سپس اجرا نمود. حداکثر 75% وزن ژیکاکلین می توان آب به آن اضافه کرد. در این صورت بعد از شستشوی اولیه و گذشت 30 دقیقه عملیات شستشو تکرار گردد. 

جهت چربی زدایی در سطوح وسیع بهتر است شستشو به صورت مکانیکی و با استفاده از ماشین نظافت برس دار و دستگاه مکنده انجام شود.

 

مشخصات فنی : 

کیفیت ظاهری   مایعی بی رنگ ، بی بو ، بدون حلال
 وزن مخصوص  1kg/litre
کیفیت شیمیایی قلیایی PH=8
میزان مصرف 200-300ml/m2
درجه حرارت هنگام اجرا حداقل 10 درجه سانتیگراد
 شرایط نگهداری  در انبار سرپوشیده و دور از یخ زدگی
 مدت زمان نگهداری  2 سال از تاریخ تولید

 

 ژیکاکلین-چربی زدا

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

روان کننده بتن و دیگر افزودنی ها

روان کننده بتن ، جسب کاشی ، انواع افزودنی های بتن در ساختمان سازی، گروت ، چسب بتن و غیره از دسته محصولات صنایع شیمیایی ژیکاوا می باشد. به طور کلی در دهه های اخیر، به علت پیشرفتی که در حوزه فناوری شاهد بوده ایم، انواع مختلفی از افزودنی های بتن تولید و به کار گرفته شده اند. این عامل در راستای دستیابی به سولت اجرا، صرفه جویی در به کارگیری از منابع انسانی و مصرف انرژی کمتر حرکت می کند. در زمینه نیازهای اجرایی و فنی در صنعت ساختمان، اکتشاف، ایجاد و استفاده از افزودنی های بتن در انواع جدید صورت می گیرد. این مواد علاوه بر کاربردی که در سهولت بخشیدن به فعالیت های اجرایی ساختمان دارند، باعث بهره برداری از امتیازات جدید فنی در بتن شده که دستیابی به آن با روش های متداول تقریبا غیر ممکن و غیر اقتصادی است. روان کننده بتن و دیگر افزودنی های بتن، که شامل حباب ساز، و زودگیرکننده و دیرگیر کننده می شود در اوایل قرن 20 اختراع و تولید شدند. واضح است زمانی که این مواد در ایجاد سنگدانه های کارخانه سیمان، یا در زمان تامین آب در محصول نهایی یا اولیه به کار گرفته شوند، آن گاه در مجموعه افزودنی ها نمی گنجند و با نام افزونه یا مضاف نامیده می شوند. همچنین نام افزودنی ها به موادی که جهت پوشش دهی سطحی در بتن یا جسبندن بتن ها به کار می رود، اطلاق نمی شود. همچنین دسته ای از مواد جهت درزگیری بتن ها به کار می روند، که در دسته افزودنی ها قرار نمی گیرند. روان کننده بتن و دیگر انواع افزودنی های بتن، نقش ایجاد تغییرات در ساختار بتن را بر عهده دارند. این موضوع علاوه بر اینکه از طرف ایین نامه ها و استانداردها مورد توجه قرار می گیرد، بلکه از دید فرهنگ به کارگیری از بتن، توسط مفاهیم و استانداردهای از پیش مشخص شده، دسته بندی می شود.  شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین مواد مورد نیاز در صنعت ساختمان را از این مجموعه تهیه نمایید. در این میان، انواع مختلفی از این محصولات را ارائه می دهیم که می توانید بنا به نیاز خود با قیمتی بسیار عالی خریداری نمایید. به عنوان مثال روان کننده بتن به انواع مختلفی تقسیم می شود. روان کننده بتن معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده در این دسته جای می گیرند.

روان کننده بتن در ژیکاوا

گروت , چسب کاشی , روان کننده بتن |ژیکاوا : اگر به دنبال بهترین و مرغوب ترین افزودنی های بتن هستید، درست آمده اید. مجموعه صنایع شیمیایی ژیکاوا ارائه دهنده مرغوبترین و نازل ترین قیمت محصولات است. روان کننده بتن ، گروت ، چسب کاشی از جمله محصولات ما می باشد.

خدمات ما

ژیکابام

افزودنی های بتن

مواد کمکی و چسب های ساختمانی

پوشش ها ماستیک ها و عایق ها

آدرس: تهران - جاده مخصوص , شهرک آزادی , بلوار ولی عصر , بلوار نبی اکرم , پلاک 12

تلفن تماس :  44705594-021

موبایل :  09128480627 - 09128480629

ایمیل : info@zhikavaco.com

فکس : 44705594-021

وب سایت :www.zhikavaco.com