ژیکایرون (مبدل زنگ آهن)

زنگ زدن سطوح آهنی موجب کاهش عمر تجهیزات ، تاسیسات و وسایل ساخته شده با آهن می گردد. این پدیده در مناطق مرطوب و حاشیه های کنار دریا تشدید می شود. ژیکایرون پوششی بر پایه فناوری نانو است که بر روی سطوح زنگ زده اعمال شده و تولید کمپلکس پایداری می کند که به سطح فلز چسبیده و پوشش محافظی در برابر رطوبت و خوردگی مجدد بوجود می آورد. این محصول باعث مقاومت چند برابری فلز در مقابل خوردگی شده و اقتصادی ترین و راحت ترین راه برای محافظت و بازیابی سطوح فلزی زنگ زده می باشد.پس از اعمال ژیکایرون بر روی سطوح زنگ زده می توان آنها را با رنگ های پایه سیمانی ژیکافام و یا رنگ روغن و اپوکسی رنگ آمیزی نمود.برای اعمال ژیکایرون نیازی به انجام کارهای وقت گیر و پرهزینه سندبلاست و سمباده زنی سطوح زنگ زده نبوده و به این خاطر هزینه و زمان اجرا به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

موارد مصرف :

  • تاسیسات دریایی ، سازه های فلزی صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی
  • بدنه کشتی ها و صنایع دریایی ، سقف های گالوانیزه
  • وسایل حمل و نقل ، تریلر ها ، لوازم کشاورزی
  • حذف خوردگی آبگرمکن، شوفاژ و کولر های آبی و گازی
  • جلوگیری از خوردگی خطوط انتقال و خطوط توزیع

مزایا:

  • اجرا راحت و آسان و بدون نیاز به تخصص و آموزش جهت اجرا
  • کاهش هزینه و زمان اجرا
  • پایه آب و دوستدار محیط زیست
  • تبدیل زنگ به یک سطح مقاوم ضد زنگ و ضد آب 
  • نفوذ به عمق خوردگی و پایان دادن به روند خوردگی

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی

حالت فیزیکی   مایع قهوه ای تیره
خشک شدن اولیه 30دقیقه
خشک شدن نهایی 24 ساعت
 پوشش  10مترمربع/کیلو
 بسته بندی  سطل پلاستیکی 1 و 4کیلویی
 مدت زمان انبارداری  حداقل یکسال و پس از آن با آزمایش

توجه :

این پوشش مناسب سطوح فلزی بدون زنگ آهن نمی باشد.

دمای مناسب برای اعمال 5 تا 35 درجه سانتیگراد می باشد.

مقاومت حرارتی این پوشش حداکثر 200 درجه سانتیگراد می باشد.

این پوشش برای سطوح داخلی لوله ها و تانکر ها آب مناسب نمی باشد.

 انبارش: انبار سرپوشیده و دور از یخ زدگی و تابش مستقیم خورشید

 

روش و میزان مصرف :

برای اعمال ژیکایرون نیازی به آماده سازی و زیر سازی سطوح نیست ، فقط کافی است که تاول ها و قطعات سست و لق توسط فرچه سیمی یا کاردک از سطح زدوده شوند.

ژیکایرون را به وسیله  برس و یا غلتک در دولایه با فاصله زمانی 20 الی 40 دقیقه بر روی سطح اعمال کنید . قبل از مصرف محلول را خوب هم بزنید. میزان مصرف حدود 100 گرم/متر مربع می باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

روان کننده بتن و دیگر افزودنی ها

روان کننده بتن ، جسب کاشی ، انواع افزودنی های بتن در ساختمان سازی، گروت ، چسب بتن و غیره از دسته محصولات صنایع شیمیایی ژیکاوا می باشد. به طور کلی در دهه های اخیر، به علت پیشرفتی که در حوزه فناوری شاهد بوده ایم، انواع مختلفی از افزودنی های بتن تولید و به کار گرفته شده اند. این عامل در راستای دستیابی به سولت اجرا، صرفه جویی در به کارگیری از منابع انسانی و مصرف انرژی کمتر حرکت می کند. در زمینه نیازهای اجرایی و فنی در صنعت ساختمان، اکتشاف، ایجاد و استفاده از افزودنی های بتن در انواع جدید صورت می گیرد. این مواد علاوه بر کاربردی که در سهولت بخشیدن به فعالیت های اجرایی ساختمان دارند، باعث بهره برداری از امتیازات جدید فنی در بتن شده که دستیابی به آن با روش های متداول تقریبا غیر ممکن و غیر اقتصادی است. روان کننده بتن و دیگر افزودنی های بتن، که شامل حباب ساز، و زودگیرکننده و دیرگیر کننده می شود در اوایل قرن 20 اختراع و تولید شدند. واضح است زمانی که این مواد در ایجاد سنگدانه های کارخانه سیمان، یا در زمان تامین آب در محصول نهایی یا اولیه به کار گرفته شوند، آن گاه در مجموعه افزودنی ها نمی گنجند و با نام افزونه یا مضاف نامیده می شوند. همچنین نام افزودنی ها به موادی که جهت پوشش دهی سطحی در بتن یا جسبندن بتن ها به کار می رود، اطلاق نمی شود. همچنین دسته ای از مواد جهت درزگیری بتن ها به کار می روند، که در دسته افزودنی ها قرار نمی گیرند. روان کننده بتن و دیگر انواع افزودنی های بتن، نقش ایجاد تغییرات در ساختار بتن را بر عهده دارند. این موضوع علاوه بر اینکه از طرف ایین نامه ها و استانداردها مورد توجه قرار می گیرد، بلکه از دید فرهنگ به کارگیری از بتن، توسط مفاهیم و استانداردهای از پیش مشخص شده، دسته بندی می شود.  شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین مواد مورد نیاز در صنعت ساختمان را از این مجموعه تهیه نمایید. در این میان، انواع مختلفی از این محصولات را ارائه می دهیم که می توانید بنا به نیاز خود با قیمتی بسیار عالی خریداری نمایید. به عنوان مثال روان کننده بتن به انواع مختلفی تقسیم می شود. روان کننده بتن معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده در این دسته جای می گیرند.

روان کننده بتن در ژیکاوا

گروت , چسب کاشی , روان کننده بتن |ژیکاوا : اگر به دنبال بهترین و مرغوب ترین افزودنی های بتن هستید، درست آمده اید. مجموعه صنایع شیمیایی ژیکاوا ارائه دهنده مرغوبترین و نازل ترین قیمت محصولات است. روان کننده بتن ، گروت ، چسب کاشی از جمله محصولات ما می باشد.

خدمات ما

ژیکابام

افزودنی های بتن

مواد کمکی و چسب های ساختمانی

پوشش ها ماستیک ها و عایق ها

آدرس: تهران - جاده مخصوص , شهرک آزادی , بلوار ولی عصر , بلوار نبی اکرم , پلاک 12

تلفن تماس :  44705594-021

موبایل :  09128480627 - 09128480629

ایمیل : info@zhikavaco.com

فکس : 44705594-021

وب سایت :www.zhikavaco.com