تماس با ما

شرکت ژیکاوا از سال 1382 با راه اندازی واحد تولیدی در استان خراسان فعالیت خود را در زمینه صنایع شیمیایی ساختمان  شروع  نموده و با مشارکت شرکت بین المللی ستاره سیرمان و شرکت ICS Penetron   آمریکا به معرفی سیستم های نفوذگر برای آب بندی و محافظت شیمیایی بتن پرداخت.

این شرکت در سال 87 و با همکاری شرکت WACKER  آلمان و پس از تایید کیفیت محصولات توسط مرکز تحقیقاتی شرکت WACKER  اقدام به تولید وسیع ملات های مهندسی و تعمیراتی یک جزئی و مواد آب بندی با دانش فنی و مواد اولیه شرکت WACKER  نمود.

با توجه به استقبال گسترده از محصولات جدید و نیاز به افزایش ظرفیت تولید ,در سال 92 واحد تولیدی جدیدی با ظرفیت بیشتر و ماشین آلات مدرن افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

این شرکت آماده است تا با ارائه مشاوره فنی به مشتریان مناسب ترین محصول را پیشنهاد داده و در موارد خاص اجرای برخی  محصولات که نیاز به مهارت  داشته باشد را انجام دهد.

محصولات و مواد جدیدی که بسیاری از آن ها برای اولین بار توسط شرکت ژیکاوا به بازار عرضه شده است در خدمت عمران و آبادانی ایران عزیز می باشند و شرکت ژیکاوا به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه صنایع شیمیایی ساختمان  در ایران می کوشد تا با شعار تولید ایرانی , کیفیت جهانی , محصولات خود را مطابق با بالاترین استاندارد های بین المللی و قیمت مناسب در اختیار صنعت ساختمان و هموطنان عزیز قرار دهد.